Králíkárny s výběhem

Velká venkovní králíkárna s dvěma bočními výběhy

Hledáte luxusní a prostorný domov pro své chlupaté přátele? Nehledejte nic jiného než tuto úžasnou dřevěnou králíkárnu! Je ideálním útočištěm pro vaše malá zvířata, zejména králíky. Má 2 patra, takže v ní mají dostatek prostoru pro pohyb, hry a cvičení. Tato králíkárna je vyrobena z masivního jedlového dřeva, které bylo pro větší ochranu natřeno. Je odolná a bezpečná pro zvířata, což zaručuje, že si vaši malí přátelé budou moci dlouho užívat svůj nový domov.

Cena v době recenze: 3 749 Kč

Zahradní třípatrová dřevěná klec pro hlodavce 115 x 57 x 55 cm

Hledáte kvalitní dřevěnou klec pro své křečky, myši nebo jiné drobné hlodavce? Už nemusíte hledat dál! Naše třípatrová dřevěná klec je dokonalým řešením pro vaše domácí mazlíčky. S rozměry 115 x 57 x 55 cm je dostatečně velká, aby vaši domácí mazlíčci mohli přebíhat mezi jednotlivými patry po rampách. Klec je vybavena výklopnou stříškou, která vašim mazlíčkům poskytuje dostatek větrání a zároveň je udržuje v bezpečí.

Cena v době recenze: 3 020 Kč

Dřevěná králíkárna ALBERTA kterou lze použít i jako kurník

Dřevěná králíkárna s ohradou je ideálním malým obydlím pro zvířata, jako jsou králíci, morčata nebo křečci. Skládá se ze dvou částí, domečku a venkovního prostoru, které jsou propojeny rampou. V tomto příbytku se vaše domácí zvířata budou jistě cítit bezpečně. Střecha je pokryta šindelem, který dodává vzhledu nádech stylu.

Cena v době recenze: 4 235 Kč

Zahradní králíkárna Sunshine Cottage s velkým bočním výběhem

Každé domácí zvíře potřebuje bezpečný a pohodlný domov a králíci nejsou výjimkou. Králíkárna Sunshine Cottage od společnosti FLAMINGO je dokonalým řešením pro vašeho chlupatého přítele. Tato bouda má dvě části, jednu na spaní a druhou na běhání. Díky tomu může váš králík v noci v boudě odpočívat a přes den si užívat sluníčka a pohybu. Velký výběh poskytuje vašemu králíkovi dostatek prostoru pro poskakování a hry.

Cena v době recenze: 4 229 Kč

Venkovní králíkárna s výběhem Trixie Natura

Představujeme dvoupatrovou králíkárnu z nejkvalitnějšího stabilního borovicového dřeva! Tato králíkárna s integrovaným spodním výběhem je navržena tak, aby vašemu králíkovi poskytla útulné, bezpečné a pohodlné místo k pobytu. Je navržena tak, aby byl váš králík v bezpečí, a to díky ohradě, která zajišťuje, že vestavěná rampa poskytne vašemu králíkovi kdykoli výběh.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Venkovní králíkárna Shumee s výběhem 250 x 192 x 105 cm

Pokud chcete svým králíkům poskytnout nový útulný domov, králíkárna SHUMEE je pro vás ideální volbou. Byla vyrobena z odolného a pevného dřevěného materiálu, díky kterému je vhodná pro venkovní použití. Tato králíkárna má také obdélníkový tvar, který usnadňuje její umístění. Díky její skládací konstrukci ji navíc můžete snadno schovat kamkoli, když ji zrovna nepoužíváte. Venkovní králíkárna Shumee má také větší rozměry, takže je dostatečně prostorná pro dva králíky.

Cena v době recenze: 9 569 Kč

Zahradní domek s výběhem pro drobné hlodavce

Zahradní králíkárna vidaXL je praktickým a kvalitním domkem pro drobná zvířata. A díky rozměru 140x46x85 cm tak zajistí bydlení bez problémů i pro více mazlíčků. Dřevěný domek neboli králíkárnu lze umístit jak doma, tak právě i venku. Zde je doporučeno umístění pod střechu. Díky tomu prodloužíte životnost výrobku. Kvalitní dřevěný dvoupatrový domek je zajištěn otevírací střechou pro snadné vyjmutí zvířete. Pro udržení čistoty a pořádku uvnitř slouží výsuvný šuplík a dveře. Z přízemí do patra vede neklouzavý žebřík, po kterém může zvíře snadno vylézt.

Cena v době recenze: 4 299 Kč

Dřevěná králíkárna s výběhem 91,5×54,8×76 cm

Rozrostla se vaše rodina o nový přírůstek v podobě drobného čtyřnohého chlupáče, roztomilého hlodavce? Pořídili jste dítěti králíka, morče či jiného drobného tvora? Pak je potřeba mu zajistit vhodné bydlení. Dřevěná králíkárna je v reálu prostorným, kvalitním bydlením pro drobné zvíře. Ideální pro hlodavce, jako je králík, zakrslý králíček, morče apod. Králíkárna neboli dřevěný kotec je vhodný pro vnitřní i venkovní účely, a to díky rezistenci vůči povětrnostním podmínkám. Dřevěná králíkárna je vyrobena z jedlového dřeva, má asfaltovou stříšku a kovové mřížky. Díky tomu je možné z části sledovat zvíře uvnitř kotce. Část je dřevěná a poskytuje tak úkryt zvířeti a dopřání soukromí.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Zahradní králíkárna v hnědo-bílém provedení

Rozrostla se vaše domácnost o nového chlupatého člena v podobě králíčka či jiného drobného tvora a hledáte mu vhodné bydlení? Zde krásný domek. Zahradní králíkárna vidaXL v bílo-hnědém provedení skýtá dostatek prostoru pro pohyb vašeho domácího mazlíčka. Podstata spočívá jak v samotném precizním zpracování. Z přízemí vede do patra nakloněná neklouzavá rampa, po které malý tvor snadno vyleze. Pro snadné čištění a udržení pořádku, stejně tak i pohodlné vyjmutí zvířete slouží jak výsuvný zásobník, tak i dvířka s posuvnou západkou a střecha, kterou lze snadno otevřít.

Cena v době recenze: 2 749 Kč

Dřevěný dvoupatrový domek pro hlodavce

Pořídili jste si nový přírůstek v podobě králíka či jiného hlodavce nebo menšího zvířátka potřebující vhodný a kvalitní domek? Pak oceníte tento dřevěný model domku. Zahradní králíkárna – domek pro drobná zvířata vidaXL vyniká samotným provedením. Domek se pyšní důmyslným zpracováním a kvalitou materiálu. Rám domku je z kvalitního masivu, jedná se o borovicové dřevo s lakovanou povrchovou úpravou. Pro snadnou manipulaci se zvířetem a zajištění čistoty uvnitř domku slouží dvířka se západkou, výsuvné dno i střecha, kterou lze otevřít, a tak pohodlně vyjmout a vzít domácího mazlíčka.

Cena v době recenze: 2 509 Kč

Prostorná králíkárna LIBERTY

Prostorná králíkárna je ideální volbou ubikace pro vaše domácí mazlíčky, ať už se jedná o králíčky, morčata, případně některé jiné hlodavce. Můžete si ji sami vyrobit, ale pokud to nezvládnete nebo na to nemáte čas, jednoduše si králíkárnu kupte. K nejprostornějším a nejdůmyslněji řešeným patří králíkárna LIBERTY s výběhem, vynikající pro hobby chov. Nejlépe poslouží na zahradě, ale umístit se dá i na terasu, balkon nebo do interiéru.

Cena v době recenze: 5 945 Kč

Králíkárna s výběhem 104x97x52cm

Králíci a morčata jsou oblíbenými a poměrně nenáročnými mazlíčky, ovšem ke spokojenému životu potřebují dostatek životního prostoru, vhodnou ubikaci a pokud možno i venkovní výběh za příznivého počasí. Jak jim toto vše poskytnout? Pořiďte jim králíkárnu s výběhem vyrobenou z lakované borovice s předními dvířky a stěnami výběhu z potažené kovové mřížky. Je prakticky řešená a dostatečně velká pro jednoho i několik hlodavců, podle situace.

Cena v době recenze: 3 033 Kč

Venkovní králíkárna Freetime s výběhem

Na zahradu je ideální a dá se přenášet z jednoho místa na druhé podle potřeby, není vyloučeno ani umístění v interiéru. Kotec je doplněn výběhem a odpočinkovým místem, rozměry králíkárny jsou 145 x 65 x 100 cm a výběhu 140 x 65 cm. V nejvyšším bodě činí výška vnitřního prostoru 50 cm. Materiálem je borovicové dřevo ošetřené bezbarvým lakem proti nepřízni počasí, venkovní prostor je opatřen pletivem a na střeše je krytina proti vodě.

Cena v době recenze: 3 688 Kč

Králíkárna sestava s výběhem, 2 patra 110x96x103 cm

Máte králíky nebo morčata pro hobby chov nebo se chystáte si nějaké takové zvířátko pořídit? Pak budete potřebovat prostorné obydlí pro vaše mazlíčky, nejlépe pořádnou králíkárnu ze dřeva. Zvířata ocení krytý kotec, soukromí a zároveň i možnost pobytu na trávě a čerstvém vzduchu s novými podněty. Sestava králíkárny s výběhem poskytne hlodavcům a králíkům dostatek pohodlí a prostoru, pocit bezpečí i možnost se proběhnout.

Cena v době recenze: 8 215 Kč

Dřevěná trojúhelníková králíkárna na zahradu

Tato vysoce kvalitní králíkárna ve tvaru písmene A poskytne malým zvířátkům, jako jsou králíci nebo kuřata, útulné a pohodlné útočiště, kde si mohou odpočinout. Pletivová konstrukce z železných drátů vám umožní zvířata neustále sledovat a zajistí v jim přísun čerstvého vzduchu. Králíkárnu tvoří vysoce kvalitní dřevěný rám, který vám bude sloužit po dlouhá léta.

Cena v době recenze: 3 899 Kč

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem s dvěmi rampami

Tato prostorná dřevěná králíkárna s integrovaným výběhem je ideální pro králíka, zakrslého králíka, morče či jiné malé hlodavce. Je vyrobena z odolného jedlového dřeva a disponuje s pozinkovanou kovovou mříží. Díky domku s krytinou nabízí králíkárna bezpečné útočiště při špatném počasí. Součástí králíkárny jsou dvě rampy a výsuvný šuplík pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 5 449 Kč

Natura dřevěný dům s výběhem pro králíky 151x107x80 cm

Chcete svým králíčkům nebo morčatům dopřát to nejlepší? Důmyslné obydlí s výběhem jim poskytne soukromí, útočiště i prostor k pasení a kontakt s okolním světem. Dřevěný dům Natura s výběhem skvěle kombinuje bezpečný kotec s výběhem na čerstvém vzduchu pro hobby chovatele králíků nebo morčat. Je bytelný a nabízí spoustu prostoru, hodí se pro jedno i více zvířat. Rozměry jsou 151 x 107 x 80 cm (d x v x h), rozměr vany 71 x 60 cm.

Cena v době recenze: 6 587 Kč

Velká králíkárna s výběhem 123x96x76cm

Kde ubytovat králíčky nebo morčata? Třeba v krásné velké králíkárně s výběhem. Především máte-li zvířátek více, je toto bydlení pro ně ideální jak svými rozměry, tak i praktickým řešením. Luxusní mega králíkárna o rozměrech 123 x 96 x 76 cm je dvoupatrová, přičemž spodní patro slouží jako výběh.

Cena v době recenze: 4 733 Kč

Kvalitní dvoupatrová králíkárna 3 dvířka

Tato kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje velké útulné místo pro chov malých zvířat, zejména roztomilých králíčků. Má několik způsobů využití: hraní, pohyb, trénink nebo bezpečný pobyt vašich zvířat. Tato králíkárna poskytuje vašim mazlíčkům dostatek prostoru pro pohyb, zatímco pevné železné drátěné pletivo pomáhá předcházet škodlivému chování a neočekávaným nehodám.

Cena v době recenze: 3 029 Kč

Dvoupatrová králíkárna s výběhem

Králíkárna poskytne vašim zvířátkům spoustu místa k pohybu, zatímco husté pletivo z železných drátů zabrání neplechám a nečekaným nehodám. Králíkárnu tvoří vysoce kvalitní dřevěný rám, je proto pevná, bezpečná a vydrží dlouhá léta používání. Zelená střecha chrání obyvatele před deštěm. V útulném domečku se vaši králíci krásně vyspí. Ze spodního do horního patra vede rampa, po níž mohou zvířata snadno vyšplhat nahoru. Výsuvné dno klece usnadňuje její čištění. Dvířka lze jednoduše zavřít a zajistit zasouvacími západkami.

Cena v době recenze: 5 339 Kč

Luxusní dřevěná králíkárna s velkým výběhem

Luxusní dřevěná králíkárna poskytne vašim chlupáčům velké a útulné útočiště. Má 2 patra, a je tudíž dostatečně prostorná pro chov malých zvířat, zejména králíků. Kotec je navržený pro nenáročnou údržbu a má odnímatelné dno pro jednodušší čištění. Výběh s odolným oplocením zajišťuje dostatečnou ventilaci a brání domácím mazlíčkům ve výletech ven, zatímco dravce naopak nepustí dovnitř. Uzamykatelná dvířka chrání vaše mazlíčky a umožňují bezproblémový přístup.

Cena v době recenze: 4 859 Kč

V poslední době velmi oblíbenou variantou králíkáren pro králíčky či morčata jsou ty s výběhem. Obzvláště v letních měsících vám tato varianta usnadní i krmení vašich králíků. Ti budou mít neustále přístup k čerstvé a voňavé trávě, která neuvadá po pokosení. Králíkárny jsou většinou koncipovány tak, že spodní otevřené patro slouží jako výběh a v prvním patře je vytvořeno klasické kotcové zázemí. Nejen králíci, ale například i morčata si tak budou moci užívat maximální luxus pohodlného bydlení ve venkovním prostředí.

Králíkárny jsou dodávány v rozloženém stavu, ale velmi rychle a intuitivně se v domácím prostředí postaví. Bytelná dřevěná konstrukce je doplněna o dvířka vypletená kvalitním pletivem. Králíkárny se velmi lehce čistí a manipulace s nimi také nevyžaduje příliš velké úsilí. Zvolíte-li stejnou barvu s ostatním vybavením zahrady, bude kromě funkčnosti i skvělým zahradním doplňkem.