Malé králíkárny

Malá králíkárna letní domek na zahradu

Hledáte malou králíkárnu ze dřeva, která je ideální i na vaši malou zahradu? Už nemusíte hledat dál- domeček pro hlodavce Trixie je ideální pro vašeho malého králíčka. Králikárna vyrobena z glazované borovice, je odolná vůči povětrnostním vlivům a je ideální pro umístění nejen na zahradě, ale třeba i na balkóně. Tato králíkárna je určena pro jednoho králíka a poskytuje útulné a bezpečné obydlí pro vaše malé zvířátko.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Dřevěná klec pro hlodavce 60x40x120 cm

Dřevěná klec pro hlodavce o rozměru 60x40x120 cm vyniká důmyslným zpracováním. Kvalitní klec vyrobená z borovicového dřeva v přírodním dekoru je vhodná pro malé hlodavce. Pro vyjmutí zvířete z klece poslouží výklopná střecha. Pro zajištění snadné údržby a čistoty uvnitř slouží dvířka. Dno klece je ohnivzdorné, voděodolné a chráněno proti vniknutí moči. Zvíře či zvířata se uvnitř mohou snadno pohybovat a přebíhat mezi jednotlivými úrovněmi po rampách z neklouzavého materiálu.

Cena v době recenze: 2 519 Kč

Dřevěná klec pro menší hlodavce 60x35x42 cm

Dřevěná klec pro hlodavce o rozměru 60x35x42 cm zajistí potřebné místo pro bydlení, odpočinek i spánek jakéhokoli drobného hlodavce. Přední strana klece je tvořena plexisklem pro možnost vidět a pozorovat malého hlodavce uvnitř. Drátěné pozinkované pletivo zajišťuje čerstvý vzduch obyvateli dřevěného domku. Provedení umocněno výklopnou střechou, ohnivzdorným a voděodolným dnem.

Cena v době recenze: 1 719 Kč

Dřevěná trojúhelníková králíkárna na zahradu

Tato vysoce kvalitní králíkárna ve tvaru písmene A poskytne malým zvířátkům, jako jsou králíci nebo kuřata, útulné a pohodlné útočiště, kde si mohou odpočinout. Pletivová konstrukce z železných drátů vám umožní zvířata neustále sledovat a zajistí v jim přísun čerstvého vzduchu. Králíkárnu tvoří vysoce kvalitní dřevěný rám, který vám bude sloužit po dlouhá léta.

Cena v době recenze: 3 899 Kč

Zahradní domek pro hlodavce s 2 vchody Trixie natura

Vůči počasí odolný domek pro hlodavce z lazurovaného borového dřeva s několika vchody nebo východy. Jednoduchá montáž. Domek pro hlodavce od firmy Trixie je díky lazurovanému borovému dřevu odolný vůči vlivům počasí. Střecha je potažená pískovanou střešní lepenkou a lze ji přitom pohodlně otevřít.

Cena v době recenze: 1 799 Kč

Levná dřevěná králíkárna FRED – kotec pro králíky, morčata a malé hlodavce

Králíkárna je tradiční variantou, jak ubytovat králíky, ať už zakrslých nebo větších plemen. Hodí se i pro morčata a jiné hlodavce. Pokud králíkárnu nemáte a nechce se vám ji vyrábět, je rychlou a jednoduchou variantou si ji koupit. Moderní králíkárna FRED poskytne zvířatům komfort, je prakticky řešená a z kvalitního materiálu.

Cena v době recenze: 1 645 Kč

Klec pro hlodavce 60 x 40 x 80 cm z jedlového dřeva

Dřevěná klec pro hlodavce o rozměru 60 x 40 x  80 cm je vyrobena jedlového dřeva. Naše vysoce kvalitní dřevěná klec z jedlového dřeva pro křečky, myši nebo jiné drobné hlodavce se hodí do jakékoliv domácnosti. 

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Dvoupatrový dřevěný domek v šedo-bílé kombinaci

Králíkárna poskytuje vašim mazlíčkům dostatek prostoru pro pohyb, zatímco pevné železné drátěné pletivo pomáhá předcházet škodlivému chování a neočekávaným nehodám. Králíkárna je vyrobena z vysoce kvalitního dřevěného rámu, takže poskytuje pevné a bezpečné přístřeší, které vydrží po celé roky. Její zelená střecha nepropouští déšť a útulný pelíšek uvnitř je skvělý na spaní. Z přízemí vede do patra nakloněná rampa, po které se dá snadno vylézt.

Cena v době recenze: 3 439 Kč

Dřevěný domek pro králíky do exteriéru

Tento velký domek Natura pro hlodavce se skvěle hodí pro použití na zahradě. Domek má zavírací dvířka. Velmi vysoké nožky chrání domek před vlhkostí a chladem od země a zajišťují dobrou cirkulaci.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Malé králíkárny slouží především pro chov drobných zakrslých králíků nebo morčat. Jsou koncipovány tak, aby poskytly maximální komfort především v letních měsících vašim domácím mazlíčkům, zajistili jim dostatek prostoru k vyběhání a zároveň aby posloužily jako ochrana před nežádoucími predátory.

Králíkárny jsou většinou zkonstruovány z pevné dřevěné konstrukce, která je v přední části doplněna drátěným výpletem. Díky tomu je prostor dokonale vzdušný a prodyšný. Střecha bývá opatřena ochrannou krytinou proti povětrnostním vlivům a výklopnou funkcí pro snadnou manipulaci a čistění vnitřního prostoru králíkárny. Snadná a nenásilná manipulace patří mezi důležité aspekty malých králíkáren. Jejich posunutí by bezpečně mělo zvládnout i menší dítě. Jedná se o jedinečnou a bezpečnou skládačku, kterou zvládne každý. Už nemusíte dělat žádné kompromisy, ale můžete udělat skutečnou radost vašim dětem, ale i vašim chlupatým domácím mazlíčkům.