Dvoupatrové králíkárny

Levná dřevěná dvoupatrová králíkárna 120 x 48 x 100 cm

Tato dvoupatrová dřevěná králíkárna je ideálním domovem pro vaše malá chlupatá zvířátko. Má rozměry 120 x 48 x 100 cm a je tak vhodná jak pro králíky, zakrslé králíky, morčata nebo i jiné malé hlodavce. Je vyrobena z odolného jedlového dřeva a na přední straně je opatřena pozinkovanou kovovou mřížkou, která vašemu mazlíčkovi zajistí dostatečné větrání a zároveň ho ochrání. Králíkárna navíc obsahuje stříšku s krytem, která poskytuje bezpečné útočiště za nepříznivého počasí.

Cena v době recenze: 3 960 Kč

Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva

Dvoupatrová králíkárna Daisy je skvělou volbou pro každého majitele králíčka! Tato králíkárna je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a je vyrobena tou nejpreciznější českou výrobou. Každý detail je zohledněn, takže váš králík je v naprostém bezpečí. Králíkárna se skládá ze šesti kotců a dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a lze je bezpečně uzamknout nábytkovou zástrčkou. Kostra kotce je tvořena masivními dřevěnými hranoly a stěny jsou připevněny palubkami, aby bylo vaše zvířátko dobře chráněno.

Cena v době recenze: 11 949 Kč

Dřevěná králíkárna ALBERTA kterou lze použít i jako kurník

Dřevěná králíkárna s ohradou je ideálním malým obydlím pro zvířata, jako jsou králíci, morčata nebo křečci. Skládá se ze dvou částí, domečku a venkovního prostoru, které jsou propojeny rampou. V tomto příbytku se vaše domácí zvířata budou jistě cítit bezpečně. Střecha je pokryta šindelem, který dodává vzhledu nádech stylu.

Cena v době recenze: 4 235 Kč

Venkovní králíkárna s výběhem Trixie Natura

Představujeme dvoupatrovou králíkárnu z nejkvalitnějšího stabilního borovicového dřeva! Tato králíkárna s integrovaným spodním výběhem je navržena tak, aby vašemu králíkovi poskytla útulné, bezpečné a pohodlné místo k pobytu. Je navržena tak, aby byl váš králík v bezpečí, a to díky ohradě, která zajišťuje, že vestavěná rampa poskytne vašemu králíkovi kdykoli výběh.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Kvalitní dvoupatrová králíkárna levně

Tato kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje prostorné a pohodlné místo pro pobyt malých zvířat, zejména králíků. Králíkárna má pevnou a odolnou konstrukci, která zabraňuje jakémukoli škodlivému chování a případným nehodám. Železné drátěné pletivo je také ideální pro sledování zvířat a poskytuje vašim mazlíčkům dobrý výhled na okolí a dostatek čerstvého vzduchu.

Cena v době recenze: 2 469 Kč

Venkovní králíkárna Shumee s výběhem 250 x 192 x 105 cm

Pokud chcete svým králíkům poskytnout nový útulný domov, králíkárna SHUMEE je pro vás ideální volbou. Byla vyrobena z odolného a pevného dřevěného materiálu, díky kterému je vhodná pro venkovní použití. Tato králíkárna má také obdélníkový tvar, který usnadňuje její umístění. Díky její skládací konstrukci ji navíc můžete snadno schovat kamkoli, když ji zrovna nepoužíváte. Venkovní králíkárna Shumee má také větší rozměry, takže je dostatečně prostorná pro dva králíky.

Cena v době recenze: 9 569 Kč

Zahradní domek s výběhem pro drobné hlodavce

Zahradní králíkárna vidaXL je praktickým a kvalitním domkem pro drobná zvířata. A díky rozměru 140x46x85 cm tak zajistí bydlení bez problémů i pro více mazlíčků. Dřevěný domek neboli králíkárnu lze umístit jak doma, tak právě i venku. Zde je doporučeno umístění pod střechu. Díky tomu prodloužíte životnost výrobku. Kvalitní dřevěný dvoupatrový domek je zajištěn otevírací střechou pro snadné vyjmutí zvířete. Pro udržení čistoty a pořádku uvnitř slouží výsuvný šuplík a dveře. Z přízemí do patra vede neklouzavý žebřík, po kterém může zvíře snadno vylézt.

Cena v době recenze: 4 299 Kč

Dvoupatrová prostorná dřevěná králíkárna 130x68x105 cm

Poohlížíte se po domku pro domácího drobného čtyřnohého člena v podobě králíka, morčete? Hledáte vhodné obydlí pro chov kuřat či králíků? Dřevěná dvoupatrová králíkárna vidaXL skýtá dostatek prostoru a místa i pro více zvířat. Je tak vhodná pro morčata, králíky i na chov králíků, kuřat, křepelek apod. Z přízemí do patra vede neklouzavý žebřík, po kterém zvíře může snadno vylézt. V případě venkovního umístění je vhodné najít místo pod střechou, kdy tak prodloužit životnost králíkárny.

Cena v době recenze: 4 539 Kč

Dřevěný komfortní příbytek pro králiky s příslušenstvím

Trixie Natura je kvalitním domkem pro malá zvířata. Jedná se o dvoupatrovou klec vyrobenou z kvalitního, odolného borovicového dřeva. Dvoupatrový domek je možné využít dohromady, ale také i samostatně, tj. každý zvlášť. Pro snadnou údržbu pořádku uvnitř a čištění slouží výsuvný šuplík, dvířka. Pro snadné vyjmutí zvířete z klece lze využít střechy, kterou lze jednoduše otevřít. Rozměr kvalitního domku pro drobná zvířata, zejména králíky či jiné hlodavce činí 116x113x65 cm. Součástí je i praktické příslušenství, a to láhev na pití s držákem, hygienický záchod a kulička z pamlsku pro zábavu.

Cena v době recenze: 8 199 Kč

Prostorný dvoupatrový domek králíkárna

Rozhodli jste sobě či dětem pořídit nového tvora, který není ovšem tak náročný na čas i finance? Ať už to bude králík, zakrslý králíček, morče či jiné drobné chlupaté čtyřnohé stvoření, tak je třeba mu zajistit kvalitní obydlí. Zahradní králíkárna/domek vidaXL je určen pro drobná zvířata, zejména hlodavce – králíky, morčata apod. Výhodou je, že lze umístit domek doma, stejně tak i venku. Domek je opatřen odolným drátěným pletivem proti případné nehodě, a hlavně možnosti pozorovat zvíře uvnitř. Z přízemí vede do patra nakloněná neklouzavá rampa, po které zvíře snadno vyleze. Pro snadnou údržbu a zajištění pořádku uvnitř slouží výsuvný šuplík.

Cena v době recenze: 3 209 Kč

Dřevěná králíkárna s výběhem 91,5×54,8×76 cm

Rozrostla se vaše rodina o nový přírůstek v podobě drobného čtyřnohého chlupáče, roztomilého hlodavce? Pořídili jste dítěti králíka, morče či jiného drobného tvora? Pak je potřeba mu zajistit vhodné bydlení. Dřevěná králíkárna je v reálu prostorným, kvalitním bydlením pro drobné zvíře. Ideální pro hlodavce, jako je králík, zakrslý králíček, morče apod. Králíkárna neboli dřevěný kotec je vhodný pro vnitřní i venkovní účely, a to díky rezistenci vůči povětrnostním podmínkám. Dřevěná králíkárna je vyrobena z jedlového dřeva, má asfaltovou stříšku a kovové mřížky. Díky tomu je možné z části sledovat zvíře uvnitř kotce. Část je dřevěná a poskytuje tak úkryt zvířeti a dopřání soukromí.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Zahradní králíkárna v hnědo-bílém provedení

Rozrostla se vaše domácnost o nového chlupatého člena v podobě králíčka či jiného drobného tvora a hledáte mu vhodné bydlení? Zde krásný domek. Zahradní králíkárna vidaXL v bílo-hnědém provedení skýtá dostatek prostoru pro pohyb vašeho domácího mazlíčka. Podstata spočívá jak v samotném precizním zpracování. Z přízemí vede do patra nakloněná neklouzavá rampa, po které malý tvor snadno vyleze. Pro snadné čištění a udržení pořádku, stejně tak i pohodlné vyjmutí zvířete slouží jak výsuvný zásobník, tak i dvířka s posuvnou západkou a střecha, kterou lze snadno otevřít.

Cena v době recenze: 2 749 Kč

Dřevěný dvoupatrový domek pro hlodavce

Pořídili jste si nový přírůstek v podobě králíka či jiného hlodavce nebo menšího zvířátka potřebující vhodný a kvalitní domek? Pak oceníte tento dřevěný model domku. Zahradní králíkárna – domek pro drobná zvířata vidaXL vyniká samotným provedením. Domek se pyšní důmyslným zpracováním a kvalitou materiálu. Rám domku je z kvalitního masivu, jedná se o borovicové dřevo s lakovanou povrchovou úpravou. Pro snadnou manipulaci se zvířetem a zajištění čistoty uvnitř domku slouží dvířka se západkou, výsuvné dno i střecha, kterou lze otevřít, a tak pohodlně vyjmout a vzít domácího mazlíčka.

Cena v době recenze: 2 509 Kč

Kotec pro hlodavce s tepelnou izolací

Kotec pro hlodavce s tepelnou izolací Trixie Natura je určen pro králíky, hlodavce a drobná zvířata. Jedná se o dvoupatrový kotec vyrobený z kvalitního a odolného borovicového dřeva. Každé podlaží je vybaveno praktickými dvířky. Nožky kotce chrání před proniknutím vlhkosti i před chladem a zároveň slouží jako efektivní cirkulace vzduchu pod kotcem. Střechu kotce s pískovanou střešní lepenkou lze snadno otevřít shora. Stěny kotce jsou vybavené vnitřní izolací z pěnového polystyrenu.

Cena v době recenze: 8 199 Kč

Králíkárna Trixie – 2 patra 116x111x65cm

Tradiční ubikací pro králíky je králíkárna a dnes se uplatňuje i v hobby chovu, ovšem v moderní podobě. Pokud chceme dopřát zvířatům dostatek prostoru, může být králíkárna ideální a umístit se dá na zahradě i uvnitř domu. Nechcete si králíkárnu sami vyrábět a ani doma nemáte žádnou vhodnou? Nevadí, v dnešní době není nic jednoduššího, než si ji koupit.

Cena v době recenze: 4 918 Kč

Prostorná králíkárna LIBERTY

Prostorná králíkárna je ideální volbou ubikace pro vaše domácí mazlíčky, ať už se jedná o králíčky, morčata, případně některé jiné hlodavce. Můžete si ji sami vyrobit, ale pokud to nezvládnete nebo na to nemáte čas, jednoduše si králíkárnu kupte. K nejprostornějším a nejdůmyslněji řešeným patří králíkárna LIBERTY s výběhem, vynikající pro hobby chov. Nejlépe poslouží na zahradě, ale umístit se dá i na terasu, balkon nebo do interiéru.

Cena v době recenze: 5 945 Kč

Králíkárna s výběhem 104x97x52cm

Králíci a morčata jsou oblíbenými a poměrně nenáročnými mazlíčky, ovšem ke spokojenému životu potřebují dostatek životního prostoru, vhodnou ubikaci a pokud možno i venkovní výběh za příznivého počasí. Jak jim toto vše poskytnout? Pořiďte jim králíkárnu s výběhem vyrobenou z lakované borovice s předními dvířky a stěnami výběhu z potažené kovové mřížky. Je prakticky řešená a dostatečně velká pro jednoho i několik hlodavců, podle situace.

Cena v době recenze: 3 033 Kč

Venkovní králíkárna Freetime s výběhem

Na zahradu je ideální a dá se přenášet z jednoho místa na druhé podle potřeby, není vyloučeno ani umístění v interiéru. Kotec je doplněn výběhem a odpočinkovým místem, rozměry králíkárny jsou 145 x 65 x 100 cm a výběhu 140 x 65 cm. V nejvyšším bodě činí výška vnitřního prostoru 50 cm. Materiálem je borovicové dřevo ošetřené bezbarvým lakem proti nepřízni počasí, venkovní prostor je opatřen pletivem a na střeše je krytina proti vodě.

Cena v době recenze: 3 688 Kč

Králíkárna sestava s výběhem, 2 patra 110x96x103 cm

Máte králíky nebo morčata pro hobby chov nebo se chystáte si nějaké takové zvířátko pořídit? Pak budete potřebovat prostorné obydlí pro vaše mazlíčky, nejlépe pořádnou králíkárnu ze dřeva. Zvířata ocení krytý kotec, soukromí a zároveň i možnost pobytu na trávě a čerstvém vzduchu s novými podněty. Sestava králíkárny s výběhem poskytne hlodavcům a králíkům dostatek pohodlí a prostoru, pocit bezpečí i možnost se proběhnout.

Cena v době recenze: 8 215 Kč

Dřevěná trojúhelníková králíkárna na zahradu

Tato vysoce kvalitní králíkárna ve tvaru písmene A poskytne malým zvířátkům, jako jsou králíci nebo kuřata, útulné a pohodlné útočiště, kde si mohou odpočinout. Pletivová konstrukce z železných drátů vám umožní zvířata neustále sledovat a zajistí v jim přísun čerstvého vzduchu. Králíkárnu tvoří vysoce kvalitní dřevěný rám, který vám bude sloužit po dlouhá léta.

Cena v době recenze: 3 899 Kč

Dvouposchoďová králíkárna APPARTMENT 118x61x130cm

Jaké obydlí pořídit králíčkům nebo morčatům? Tradiční volbou je králíkárna, ovšem v moderní podobě může být velmi pěkná, praktická a hodit se nejen na zahradu, ale i do vnitřních prostor. Pro hobby chovatele je vynikající dvouposchoďová králíkárna APPARTMENT, ideální pro dva králíčky nebo pro morčata. Pokud ji doplníte výběhem, který se ke králíkárně vyrábí, budou mít zvířata luxus volby, zda pobývat uvnitř nebo na trávě.

Cena v době recenze: 6 107 Kč

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem s dvěmi rampami

Tato prostorná dřevěná králíkárna s integrovaným výběhem je ideální pro králíka, zakrslého králíka, morče či jiné malé hlodavce. Je vyrobena z odolného jedlového dřeva a disponuje s pozinkovanou kovovou mříží. Díky domku s krytinou nabízí králíkárna bezpečné útočiště při špatném počasí. Součástí králíkárny jsou dvě rampy a výsuvný šuplík pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 5 449 Kč

Natura dřevěný dům s výběhem pro králíky 151x107x80 cm

Chcete svým králíčkům nebo morčatům dopřát to nejlepší? Důmyslné obydlí s výběhem jim poskytne soukromí, útočiště i prostor k pasení a kontakt s okolním světem. Dřevěný dům Natura s výběhem skvěle kombinuje bezpečný kotec s výběhem na čerstvém vzduchu pro hobby chovatele králíků nebo morčat. Je bytelný a nabízí spoustu prostoru, hodí se pro jedno i více zvířat. Rozměry jsou 151 x 107 x 80 cm (d x v x h), rozměr vany 71 x 60 cm.

Cena v době recenze: 6 587 Kč

Velká králíkárna s výběhem 123x96x76cm

Kde ubytovat králíčky nebo morčata? Třeba v krásné velké králíkárně s výběhem. Především máte-li zvířátek více, je toto bydlení pro ně ideální jak svými rozměry, tak i praktickým řešením. Luxusní mega králíkárna o rozměrech 123 x 96 x 76 cm je dvoupatrová, přičemž spodní patro slouží jako výběh.

Cena v době recenze: 4 733 Kč

1 2

V chovu králíků se rozhodně nemusíte omezovat, co se rozměrů týče. Skvělou variantou pro podmínky domácího chovu jsou dvoupatrové králíkárny, které poskytnou výborné zázemí s oddělenými kotci i pro více králíků. Rozhodně se také nemusíte obávat o stabilitu. Dokonale promyšlená konstrukce králíkárny je pevná a stabilní za jakékoliv situace. Odolá jakýmkoliv povětrnostním vlivům a vaši králíci budou chráněni a v bezpečí i před nečekanými predátory.

Králíkárny jsou opatřeny ochranným nátěrem, který mnohonásobně prodlouží její životnost. Jednotlivé kóje jsou navíc vybaveny drátěným pletivem s rychlou záklopkou. Díky tomu bude zajištěna dokonalá prodyšnost a větratelnost celé králíkárny. Celý váš chov tak bude v čistotě a bezpečí během roku a vaší jedinou starostí bude dodat králíkům včas kvalitní stravu. Od teď už nestojí nic v cestě vašemu velkochovu králíků nebo jiného drobného zvířectva.