Velké králíkárny

Velká venkovní králíkárna s dvěma bočními výběhy

Hledáte luxusní a prostorný domov pro své chlupaté přátele? Nehledejte nic jiného než tuto úžasnou dřevěnou králíkárnu! Je ideálním útočištěm pro vaše malá zvířata, zejména králíky. Má 2 patra, takže v ní mají dostatek prostoru pro pohyb, hry a cvičení. Tato králíkárna je vyrobena z masivního jedlového dřeva, které bylo pro větší ochranu natřeno. Je odolná a bezpečná pro zvířata, což zaručuje, že si vaši malí přátelé budou moci dlouho užívat svůj nový domov.

Cena v době recenze: 3 749 Kč

Levná dřevěná dvoupatrová králíkárna 120 x 48 x 100 cm

Tato dvoupatrová dřevěná králíkárna je ideálním domovem pro vaše malá chlupatá zvířátko. Má rozměry 120 x 48 x 100 cm a je tak vhodná jak pro králíky, zakrslé králíky, morčata nebo i jiné malé hlodavce. Je vyrobena z odolného jedlového dřeva a na přední straně je opatřena pozinkovanou kovovou mřížkou, která vašemu mazlíčkovi zajistí dostatečné větrání a zároveň ho ochrání. Králíkárna navíc obsahuje stříšku s krytem, která poskytuje bezpečné útočiště za nepříznivého počasí.

Cena v době recenze: 3 960 Kč

Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva

Dvoupatrová králíkárna Daisy je skvělou volbou pro každého majitele králíčka! Tato králíkárna je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a je vyrobena tou nejpreciznější českou výrobou. Každý detail je zohledněn, takže váš králík je v naprostém bezpečí. Králíkárna se skládá ze šesti kotců a dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a lze je bezpečně uzamknout nábytkovou zástrčkou. Kostra kotce je tvořena masivními dřevěnými hranoly a stěny jsou připevněny palubkami, aby bylo vaše zvířátko dobře chráněno.

Cena v době recenze: 11 949 Kč

Zahradní králíkárna Sunshine Cottage s velkým bočním výběhem

Každé domácí zvíře potřebuje bezpečný a pohodlný domov a králíci nejsou výjimkou. Králíkárna Sunshine Cottage od společnosti FLAMINGO je dokonalým řešením pro vašeho chlupatého přítele. Tato bouda má dvě části, jednu na spaní a druhou na běhání. Díky tomu může váš králík v noci v boudě odpočívat a přes den si užívat sluníčka a pohybu. Velký výběh poskytuje vašemu králíkovi dostatek prostoru pro poskakování a hry.

Cena v době recenze: 4 229 Kč

Venkovní králíkárna s výběhem Trixie Natura

Představujeme dvoupatrovou králíkárnu z nejkvalitnějšího stabilního borovicového dřeva! Tato králíkárna s integrovaným spodním výběhem je navržena tak, aby vašemu králíkovi poskytla útulné, bezpečné a pohodlné místo k pobytu. Je navržena tak, aby byl váš králík v bezpečí, a to díky ohradě, která zajišťuje, že vestavěná rampa poskytne vašemu králíkovi kdykoli výběh.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Kvalitní dvoupatrová králíkárna levně

Tato kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje prostorné a pohodlné místo pro pobyt malých zvířat, zejména králíků. Králíkárna má pevnou a odolnou konstrukci, která zabraňuje jakémukoli škodlivému chování a případným nehodám. Železné drátěné pletivo je také ideální pro sledování zvířat a poskytuje vašim mazlíčkům dobrý výhled na okolí a dostatek čerstvého vzduchu.

Cena v době recenze: 2 469 Kč

Venkovní králíkárna Shumee s výběhem 250 x 192 x 105 cm

Pokud chcete svým králíkům poskytnout nový útulný domov, králíkárna SHUMEE je pro vás ideální volbou. Byla vyrobena z odolného a pevného dřevěného materiálu, díky kterému je vhodná pro venkovní použití. Tato králíkárna má také obdélníkový tvar, který usnadňuje její umístění. Díky její skládací konstrukci ji navíc můžete snadno schovat kamkoli, když ji zrovna nepoužíváte. Venkovní králíkárna Shumee má také větší rozměry, takže je dostatečně prostorná pro dva králíky.

Cena v době recenze: 9 569 Kč

Dřevěná klec pro hlodavce 60x40x120 cm

Dřevěná klec pro hlodavce o rozměru 60x40x120 cm vyniká důmyslným zpracováním. Kvalitní klec vyrobená z borovicového dřeva v přírodním dekoru je vhodná pro malé hlodavce. Pro vyjmutí zvířete z klece poslouží výklopná střecha. Pro zajištění snadné údržby a čistoty uvnitř slouží dvířka. Dno klece je ohnivzdorné, voděodolné a chráněno proti vniknutí moči. Zvíře či zvířata se uvnitř mohou snadno pohybovat a přebíhat mezi jednotlivými úrovněmi po rampách z neklouzavého materiálu.

Cena v době recenze: 2 519 Kč

Zahradní domek s výběhem pro drobné hlodavce

Zahradní králíkárna vidaXL je praktickým a kvalitním domkem pro drobná zvířata. A díky rozměru 140x46x85 cm tak zajistí bydlení bez problémů i pro více mazlíčků. Dřevěný domek neboli králíkárnu lze umístit jak doma, tak právě i venku. Zde je doporučeno umístění pod střechu. Díky tomu prodloužíte životnost výrobku. Kvalitní dřevěný dvoupatrový domek je zajištěn otevírací střechou pro snadné vyjmutí zvířete. Pro udržení čistoty a pořádku uvnitř slouží výsuvný šuplík a dveře. Z přízemí do patra vede neklouzavý žebřík, po kterém může zvíře snadno vylézt.

Cena v době recenze: 4 299 Kč

Dvoupatrová prostorná dřevěná králíkárna 130x68x105 cm

Poohlížíte se po domku pro domácího drobného čtyřnohého člena v podobě králíka, morčete? Hledáte vhodné obydlí pro chov kuřat či králíků? Dřevěná dvoupatrová králíkárna vidaXL skýtá dostatek prostoru a místa i pro více zvířat. Je tak vhodná pro morčata, králíky i na chov králíků, kuřat, křepelek apod. Z přízemí do patra vede neklouzavý žebřík, po kterém zvíře může snadno vylézt. V případě venkovního umístění je vhodné najít místo pod střechou, kdy tak prodloužit životnost králíkárny.

Cena v době recenze: 4 539 Kč

Dřevěný komfortní příbytek pro králiky s příslušenstvím

Trixie Natura je kvalitním domkem pro malá zvířata. Jedná se o dvoupatrovou klec vyrobenou z kvalitního, odolného borovicového dřeva. Dvoupatrový domek je možné využít dohromady, ale také i samostatně, tj. každý zvlášť. Pro snadnou údržbu pořádku uvnitř a čištění slouží výsuvný šuplík, dvířka. Pro snadné vyjmutí zvířete z klece lze využít střechy, kterou lze jednoduše otevřít. Rozměr kvalitního domku pro drobná zvířata, zejména králíky či jiné hlodavce činí 116x113x65 cm. Součástí je i praktické příslušenství, a to láhev na pití s držákem, hygienický záchod a kulička z pamlsku pro zábavu.

Cena v době recenze: 8 199 Kč

Prostorný dvoupatrový domek králíkárna

Rozhodli jste sobě či dětem pořídit nového tvora, který není ovšem tak náročný na čas i finance? Ať už to bude králík, zakrslý králíček, morče či jiné drobné chlupaté čtyřnohé stvoření, tak je třeba mu zajistit kvalitní obydlí. Zahradní králíkárna/domek vidaXL je určen pro drobná zvířata, zejména hlodavce – králíky, morčata apod. Výhodou je, že lze umístit domek doma, stejně tak i venku. Domek je opatřen odolným drátěným pletivem proti případné nehodě, a hlavně možnosti pozorovat zvíře uvnitř. Z přízemí vede do patra nakloněná neklouzavá rampa, po které zvíře snadno vyleze. Pro snadnou údržbu a zajištění pořádku uvnitř slouží výsuvný šuplík.

Cena v době recenze: 3 209 Kč

Dřevěná králíkárna s výběhem 91,5×54,8×76 cm

Rozrostla se vaše rodina o nový přírůstek v podobě drobného čtyřnohého chlupáče, roztomilého hlodavce? Pořídili jste dítěti králíka, morče či jiného drobného tvora? Pak je potřeba mu zajistit vhodné bydlení. Dřevěná králíkárna je v reálu prostorným, kvalitním bydlením pro drobné zvíře. Ideální pro hlodavce, jako je králík, zakrslý králíček, morče apod. Králíkárna neboli dřevěný kotec je vhodný pro vnitřní i venkovní účely, a to díky rezistenci vůči povětrnostním podmínkám. Dřevěná králíkárna je vyrobena z jedlového dřeva, má asfaltovou stříšku a kovové mřížky. Díky tomu je možné z části sledovat zvíře uvnitř kotce. Část je dřevěná a poskytuje tak úkryt zvířeti a dopřání soukromí.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Kotec pro hlodavce s tepelnou izolací

Kotec pro hlodavce s tepelnou izolací Trixie Natura je určen pro králíky, hlodavce a drobná zvířata. Jedná se o dvoupatrový kotec vyrobený z kvalitního a odolného borovicového dřeva. Každé podlaží je vybaveno praktickými dvířky. Nožky kotce chrání před proniknutím vlhkosti i před chladem a zároveň slouží jako efektivní cirkulace vzduchu pod kotcem. Střechu kotce s pískovanou střešní lepenkou lze snadno otevřít shora. Stěny kotce jsou vybavené vnitřní izolací z pěnového polystyrenu.

Cena v době recenze: 8 199 Kč

Prostorná králíkárna LIBERTY

Prostorná králíkárna je ideální volbou ubikace pro vaše domácí mazlíčky, ať už se jedná o králíčky, morčata, případně některé jiné hlodavce. Můžete si ji sami vyrobit, ale pokud to nezvládnete nebo na to nemáte čas, jednoduše si králíkárnu kupte. K nejprostornějším a nejdůmyslněji řešeným patří králíkárna LIBERTY s výběhem, vynikající pro hobby chov. Nejlépe poslouží na zahradě, ale umístit se dá i na terasu, balkon nebo do interiéru.

Cena v době recenze: 5 945 Kč

Králíkárna sestava s výběhem, 2 patra 110x96x103 cm

Máte králíky nebo morčata pro hobby chov nebo se chystáte si nějaké takové zvířátko pořídit? Pak budete potřebovat prostorné obydlí pro vaše mazlíčky, nejlépe pořádnou králíkárnu ze dřeva. Zvířata ocení krytý kotec, soukromí a zároveň i možnost pobytu na trávě a čerstvém vzduchu s novými podněty. Sestava králíkárny s výběhem poskytne hlodavcům a králíkům dostatek pohodlí a prostoru, pocit bezpečí i možnost se proběhnout.

Cena v době recenze: 8 215 Kč

Dvouposchoďová králíkárna APPARTMENT 118x61x130cm

Jaké obydlí pořídit králíčkům nebo morčatům? Tradiční volbou je králíkárna, ovšem v moderní podobě může být velmi pěkná, praktická a hodit se nejen na zahradu, ale i do vnitřních prostor. Pro hobby chovatele je vynikající dvouposchoďová králíkárna APPARTMENT, ideální pro dva králíčky nebo pro morčata. Pokud ji doplníte výběhem, který se ke králíkárně vyrábí, budou mít zvířata luxus volby, zda pobývat uvnitř nebo na trávě.

Cena v době recenze: 6 107 Kč

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem s dvěmi rampami

Tato prostorná dřevěná králíkárna s integrovaným výběhem je ideální pro králíka, zakrslého králíka, morče či jiné malé hlodavce. Je vyrobena z odolného jedlového dřeva a disponuje s pozinkovanou kovovou mříží. Díky domku s krytinou nabízí králíkárna bezpečné útočiště při špatném počasí. Součástí králíkárny jsou dvě rampy a výsuvný šuplík pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 5 449 Kč

Natura dřevěný dům s výběhem pro králíky 151x107x80 cm

Chcete svým králíčkům nebo morčatům dopřát to nejlepší? Důmyslné obydlí s výběhem jim poskytne soukromí, útočiště i prostor k pasení a kontakt s okolním světem. Dřevěný dům Natura s výběhem skvěle kombinuje bezpečný kotec s výběhem na čerstvém vzduchu pro hobby chovatele králíků nebo morčat. Je bytelný a nabízí spoustu prostoru, hodí se pro jedno i více zvířat. Rozměry jsou 151 x 107 x 80 cm (d x v x h), rozměr vany 71 x 60 cm.

Cena v době recenze: 6 587 Kč

Dřevěná králíkárna s 6 kotci

Tato luxusní dřevěná klec pro zvířata je vhodná pro králíky a další drobná zvířata. Má kvalitní design s drátěným pletivem, které umožňuje, abyste na své králíky viděli, a mohli tak předcházet nečekaným nehodám. Králíkárna má šest samostatných kotců, takže ji můžete udržovat čistou a uklizenou.

Cena v době recenze: 5 309 Kč

Kvalitní dvoupatrová králíkárna 3 dvířka

Tato kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje velké útulné místo pro chov malých zvířat, zejména roztomilých králíčků. Má několik způsobů využití: hraní, pohyb, trénink nebo bezpečný pobyt vašich zvířat. Tato králíkárna poskytuje vašim mazlíčkům dostatek prostoru pro pohyb, zatímco pevné železné drátěné pletivo pomáhá předcházet škodlivému chování a neočekávaným nehodám.

Cena v době recenze: 3 029 Kč

Klec pro malé hlodavce v moderním designu

Dřevěná klec pro hlodavce 115 x 60 x 58 cm v přírodním dekoru zaujme moderním designem. Vysoce kvalitní dřevěná klec pro křečky, myši nebo jiné drobné hlodavce. Drátěné pletivo Vám zajistí podívanou na Vaše domácí mazlíčky z různých úhlů. Díky vysouvacímu dnu je čištění klece naprosto bezproblémové.

Cena v době recenze: 3 619 Kč

Dvoupatrová dřevěná králíkárna se 4 dvířky

Kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje velké útulné místo pro chov malých zvířat, zejména roztomilých králíčků. Má několik způsobů využití. Králíkárna je vyrobena z vysoce kvalitního dřevěného rámu, takže poskytuje pevné a bezpečné přístřeší, které vydrží po celé roky. Její zelená střecha nepropouští déšť a útulný pelíšek uvnitř je skvělý na spaní. Dva výsuvné zásobníky usnadňují čištění. Dvířka se snadno zavírají a dají se zajistit posuvnou západkou.

Cena v době recenze: 3 189 Kč

Zahradní dřevěná králíkárna vhodná do exteriéru

Kvalitní dvoupatrová králíkárna poskytuje velké útulné místo pro chov malých zvířat, zejména roztomilých králíčků. Králíkárna je vyrobena z vysoce kvalitního dřevěného rámu, takže poskytuje pevné a bezpečné přístřeší, které vydrží po celé roky. Její zelená střecha nepropouští déšť a útulný pelíšek uvnitř je skvělý na spaní. Z přízemí vede do patra nakloněná rampa, po které se dá snadno vylézt.

Cena v době recenze: 3 289 Kč

1 2

Velké králíkárny nejsou tolik používány při chovu jednotlivých domácích mazlíčků, ale jedná se spíše o velkochov domácích králíků na maso. Většinou mívají několik pater s jednotlivými kotci a jsou dokonale stabilní, aby vydržely i větší zátěž. Každý jedinec se za všech okolností musí cítit bezpečně a mít pro sebe dostatek volného prostoru. Kromě stability je kladen velký důraz i na dokonalé zabezpečení králíkárny, aby nedošlo k nechtěnému vniknutí nebezpečných predátorů.

Velké králíkárny jsou nejčastěji vyráběny ze dřeva a díky tomu zajišťují absolutně zdravotně nezávadný chov. Jsou dokonale prodyšné a nehromadí se v nich ve větší míře nežádoucí zápach. Dřevo je chráněno ochranným nátěrem, který zamezí prostupování vlhkosti králíkárnou. Králíkárny jsou většinou dodávány v rozloženém stavu, který usnadňuje jejich přepravu a zároveň vám jejich montáž nezabere příliš času.