Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva

Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva
Roštová podlaha se šuplíky pro snadnější čištění
Roštová podlaha se šuplíky pro snadnější čištění
Králíkárna s 6 kotci z masivního dřeva
Králíkárna s 6 kotci z masivního dřeva
Bytelná králíkárna z kvalitního smrkového dřeva
Bytelná králíkárna z kvalitního smrkového dřeva

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled a styl
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.7/10

Dvoupatrová králíkárna Daisy je skvělou volbou pro každého majitele králíčka! Tato králíkárna je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a je vyrobena tou nejpreciznější českou výrobou. Každý detail je zohledněn, takže váš králík je v naprostém bezpečí. Králíkárna se skládá ze šesti kotců a dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a lze je bezpečně uzamknout nábytkovou zástrčkou. Kostra kotce je tvořena masivními dřevěnými hranoly a stěny jsou připevněny palubkami, aby bylo vaše zvířátko dobře chráněno.

Konstrukce je tvořená dřevěnými palubkami, které jsou vyhotovené z vysušeného a hoblovaného smrkového dřeva. Silné palubky mohou být ošetřeny proti plísním a hnilobám impregnačním nátěrem, který je součástí dvouvrstvého lazurového laku. Barvu laku lze libovolně zvolit ze tří variant: Bříza, Dub, Teak. Aby byla bouda bez vlhkosti a v suchu, je její dno usazeno na nohách, které jsou asi deset centimetrů nad zemí. To také pomáhá chránit před útoky predátorů.

Masivní pultová střecha s mírným sklonem v zadní části přesahuje ze všech stran půdorys podlahy. Konstrukci střechy lze nechat doplnit modifikovaným asfaltovým pásem. Střešní krytina může výrazně přispět k výborné odolnosti proti nepříznivým vlivům počasí.

S dvoupatrovou králíkárnou Daisy si můžete být jisti, že je vaše zvíře v bezpečí. Pro komfortnější využívání lze konstrukci rozšířit také o integrované krmící chodbičky, které se nachází mezi kotci a velice zjednodušují celý proces podávání potravy, ten může díky chodbičkám probíhat bez otevírání jednotlivých kotců. Velkou výhodou krmících chodbiček je i nepřetržitý přísun suchého a čerstvého krmiva. Jedna krmící chodbička rozšíří králíkárnu o 200 milimetrů. Rošty pod kotci jsou skvělým řešením pro snadnější čištění a údržbu. Odpad z kotců hned propadá do čistících šuplíků, které následně jednoduše vysunete a vyčistíte. Králíci mají proto jistotu stále čistého kotce. Při objednání roštů se výška králíkárny zvýší o 200 milimetrů.

Základní vlastnosti

  • Rozměry: 200 x 100 x 160 cm

Cena v době recenze: 11 949

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Malá králíkárna letní domek na zahradu

Malá králíkárna letní domek na zahradu

» Další Levná dřevěná dvoupatrová králíkárna 120 x 48 x 100 cm

Levná dřevěná dvoupatrová králíkárna 120 x 48 x 100 cm