Malá králíkárna letní domek na zahradu

Malá králíkárna letní domek na zahradu
Dřevěný zahradní domek pro hlodavce
Dřevěný zahradní domek pro hlodavce
Domek lze uzavřít aby byl králík přes noc bezpečí
Domek lze uzavřít aby byl králík přes noc bezpečí

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled a styl
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Hledáte malou králíkárnu ze dřeva, která je ideální i na vaši malou zahradu? Už nemusíte hledat dál- domeček pro hlodavce Trixie je ideální pro vašeho malého králíčka. Králikárna vyrobena z glazované borovice, je odolná vůči povětrnostním vlivům a je ideální pro umístění nejen na zahradě, ale třeba i na balkóně. Tato králíkárna je určena pro jednoho králíka a poskytuje útulné a bezpečné obydlí pro vaše malé zvířátko.

Domek pro hlodavce Trixie se snadno sestavuje a přepravuje. Má dostatečně velká dvířka pro snadný přístup, k dvířkům vede dřevěná rampa rampou a a za nimi naleznete spací plochu, ideální velikosti pro jednoho králíka. Domeček má otevírací střechu, díky níž je udržování čistoty v domečku opravdu jednoduché. Střecha je vodotěsná a poskytuje ochranu před přímým slunečním zářením a deštěm. Dřevo je ošetřeno lazurou, takže mu nevadí dlouhodobý pobyt venku.

Domek pro hlodavce Trixie můžete také kombinovat s venkovní ohrádkou a poskytnout tak svému mazlíčkovi ještě více prostoru. Ohrádka jsou z různých velikostí a materiálů, můžete si tak zvolit přesně takovou, která bude vyhovovat možnostem vaší zahrady. Vaše zvíře bude milovat další prostor k prozkoumávání a vy si můžete být jisti, že je v bezpečí a chráněno. Malá králikárna pro hlodavce Trixie je dokonalým řešením pro letní venkovní domov vašeho malého domácího mazlíčka. S domkem pro hlodavce Trixie si můžete být jisti, že váš králíček má na zahradě bezpečný a pohodlný domov.

Cena v době recenze: 1 099

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Malá králíkárna letní domek na zahradu.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Zahradní třípatrová dřevěná klec pro hlodavce 115 x 57 x 55 cm

Zahradní třípatrová dřevěná klec pro hlodavce 115 x 57 x 55 cm

» Další Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva

Dvoupodlažní králíkárna Daisy z masivního smrkového dřeva